Duitslandweb
Bondsraad wil geen maximumsnelheid op Autobahn
Kort nieuws - 14 februari 2020 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen voorstel van de milieucommissie van de Bondsraad om de maximumsnelheid op Duitse snelwegen te beperken tot 130 kilometer per uur, heeft het niet gehaald.
In de commissie hebben de Groenen een meerderheid, maar in de Bondsraad is de CDU en ook de CSU faliekant tegen de zogenoemde Tempolimit. De SPD is wel voor een maximumsnelheid van 130 km/u. Lees meer bij Der Spiegel
Lees meer over 'Politiek':
Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen
De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.

Reacties
Geen reacties aanwezig