
Medewerker Duitse leger verdacht van spionage voor Iran
Kort nieuws - 15 januari 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen medewerker van het Duitse leger wordt verdacht van spionage voor de Iraanse geheime dienst.
De in Afghanistan geboren Abdul Hamid S. adviseerde op gebied van taal en landeninformatie. Hij had toegang tot gevoelige gegevens. Dinsdag werd hij opgepakt. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':

De aanslag
Moet je politieke woede wel kanaliseren, vraagt Merlijn Schoonenboom zich af na de bestorming van het Capitool, en eerder de Rijksdag.

Tijdlijn jaaroverzicht Duitsland in 2020
Terugblik op dit uitzonderlijke jaar met een interactieve tijdlijn.

75 jaar vrijheid: herdenken met een #hashtag
Duitsland en Nederland moesten door de coronapandemie individueel en digitaal stilstaan bij het jubileumjaar.

De snelheid
Als Merlijn Schoonenboom vanuit Duitsland Nederland binnenrijdt, voelt de snelweg voor hem steeds weer als een overlevingsparcours.
Reacties
Geen reacties aanwezig