Duitslandweb logo Duitslandweb

AfD wil europarlement afschaffen maar geen ultimatum voor 'Dexit'

Kort nieuws - 14 januari 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De rechts-nationalistische Alternative für Deutschland wil het Europees Parlement afschaffen en de EU verlaten als die niet grondig wordt hervormd. 

Dat heeft de partij vastgelegd in het verkiezingsprogramma voor de Europese verkiezingen dit jaar. Op aandringen voor partijleider Gauland is geen ultimatum genoemd voor een zogenoemde 'Dexit', zoals een Duitse opzegging van het EU-lidmaatschap wordt genoemd. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Pierre - 16 januari 2019 19:58

Hier heeft er eentje gestudeerd zeg....

Reageer
andree - 15 januari 2019 13:14

nou dat zou een schot in de roos zijn als je het mij vragen zou wand dat hele europa dat is een grote geld verkwisting en een grote idioot gedoe.verder geen commentaar vr gr ?

Reageer
Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Boeken: Duitsland onder de loep

Boeken: Duitsland onder de loep

Zeven nieuwe boeken van Nederlandse en Vlaamse auteurs nemen Duitsland vanuit verschillende invalshoeken onder de loep.


Lees meer

Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler.


Lees meer

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?


Lees meer

Berlijn-proces: EU-proeftuin voor Westelijke Balkan

Berlijn-proces: EU-proeftuin voor Westelijke Balkan

Duitsland en Frankrijk proberen samen de toetreding van zes Balkanlanden tot de EU te versnellen.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger