Duitslandweb logo Duitslandweb

Demonstraties in Freiburg na verkrachting

Kort nieuws - 29 oktober 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een vermoedelijke groepsverkrachting van een 18-jarig meisje waarvoor acht mannen in voorarrest zitten, zorgt in Freiburg voor onrust. Het meisje werd op 14 oktober tijdens een disco-bezoek waarschijnlijk gedrogeerd en daarna buiten meerdere uren misbruikt.

De verdachten komen bijna allemaal uit Syrië en waren al bij de politie bekend door eerdere vergrijpen. Tegen de hoofdverdachte was al een arrestatiebevel uitgevaardigd. De AfD heeft voor maandagavond een demonstratie aangemeld. Ook wordt een tegendemonstratie voor verdraagzaamheid verwacht. In Freiburg zijn de afgelopen twee jaar meerdere zware geweldsdelicten geweest waarbij asielzoekers of immigranten betrokken bleken. In 2016 werd een studente vermoord door een Afghaan. Die is inmiddels veroordeeld. Lees meer bij N-TV

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Podcast Achtung: Antifa-motie ook in Duitsland

Podcast Achtung: Antifa-motie ook in Duitsland

In onze nieuwe podcast praten we over de hetze tegen Antifa en over de Rusland-connectie van de AfD


Lees meer

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.


Lees meer

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger