Duitslandweb logo Duitslandweb

Inlichtingendienst waarschuwt voor kinderen uit islamistische gezinnen

Kort nieuws - 6 augustus 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse inlichtingendienst Verfassungsschutz waarschuwt in een analyse waaruit Duitse kranten citeren, dat kinderen uit radicaal islamistische gezinnen een gevaar kunnen gaan vormen voor de samenleving. de dienst ziet aanwijzingen voor een snellere en vroegere radicalisering.

Volgens het hoofd van de Verfassungsschutz Hans-Georg Maaßen, worden kinderen opgevoed met een wereldbeeld dat geweld legitimeert en mensen buiten de eigen groep als minderwaardig beschouwt. Daardoor vormen ze een risico, meent hij. Verschillende politici van de CDU vinden dat daarom de dienst ook kinderen onder de 14 jaar in de gaten zou moeten kunnen houden. Lees meer bij Zeit Online

Tags: islamisten

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.


Lees meer

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger