
Identitäre Bewegung wil voogdij van jonge asielzoekers
Kort nieuws - 16 januari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe extreemrechtse Identitäre Bewegung in Hamburg roept haar leden op de voogdij aan te vragen voor een minderjarige asielzoeker.
Op haar website schrijft de Hamburgse tak van de beweging dat de huidige voogden onderdeel zijn van de 'asiellobby'. Die zetten zich bijvoorbeeld in voor het naar Duitsland halen van familieleden. Zelf zouden ze het anders aanpakken, melden ze op hun website. Ze zouden bijvoorbeeld met de jongere praten over terugkeer naar diens land en familie en over de valse verwachtingen die de asielzoeker heeft van Duitsland. Lees meer bij Hamburger Morgenpost
Lees meer over 'Maatschappij':

Een kwartiertje om de democratie te redden
Beierse scholen moeten per week een kwartiertje lestijd besteden aan een passage uit de grondwet: de 'Verfassungsviertelstunde'.

Duitsers sceptisch over Duitse eenwording
Duitsland viert vandaag de Dag van de Duitse Eenheid. Veel mensen zijn pessimistischer geworden over de Duitse eenwording.

Een zeer Duits syndroom
Columnist Merlijn Schoonenboom verdiept zich in het fenomeen van een verzonnen joodse identiteit.

'Hamburgse Banksy' hangt overal bordjes op
Honderden gebaksbordjes met kritische teksten hangen inmiddels in heel Hamburg. De kunstenares blijft liever anoniem.
Reacties
Geen reacties aanwezig