Duitslandweb
Merkel weet het zeker: de Brexit gaat door
Kort nieuws - 11 juli 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebBondskanselier Angela Merkel heeft in het traditionele zomerinterview op de Duitse tv-zender ZDF gezegd dat ze er zeker van is dat Groot-Brittannië de Europese Unie zal verlaten. "Die beslissing is gevallen." Ze denkt dat de onderhandelingen pas van start gaan als Engeland een nieuwe premier heeft. Voor september zal er dus niet worden onderhandeld, aldus Merkel. Ze uitte zich opvallend stelliger dan partijgenoten als Norbert Lammert en Peter Altmaier. Lees meer bij Heute
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig