Duitslandweb logo Duitslandweb

Weer meer mensen bij Pegida-demonstratie in Dresden

Kort nieuws - 15 september 2015

Voor het eerst in maanden zijn maandagavond naar schatting weer meer dan 5000 Pegida-aanhangers in Dresden de straat opgegaan. Voorman van de anti-islambeweging Lutz Bachmann kondigde aan met een nieuwe partij te komen. Daarmee wil hij een "Europa van vaderlanders" creëren tegen de paternalisering van de EU. Pegida, tegen de 'islamisering van het avondland', demonstreert na een rustiger periode sinds een aantal weken weer elke maandag in Dresden. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.


Lees meer

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger