Duitslandweb
Dresden: Vier jaar Pegida
Kort nieuws - 22 oktober 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebNaar schatting tienduizend demonstranten hebben zondag in Dresden gedemonstreerd tegen racisme. Aanleiding was het 4-jarig jubileum van de anti-islambeweging Pegida.
Pegida bracht tegelijkertijd ongeveer vier- tot vijfduizend mensen op de been. Bij de tegendemonstratie liep ook minister-president Kretschmer van Saksen mee. Lees meer bij MDR
Lees meer over 'Maatschappij':
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.

Reacties
Geen reacties aanwezig