Duitslandweb logo Duitslandweb

Studenten Nijmegen en Duisburg gaan raadsleden adviseren

Kort nieuws - 9 september 2015 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Tien studenten van de universiteiten van Nijmegen en Duisburg worden de komende zes maanden gekoppeld aan raadsleden in die steden om mee te denken over grensoverschrijdende samenwerking. Ze verdiepen zich in een dossier waar de raad mee bezig is en adviseren of en hoe de samenwerking met de partnerstad geïntensiveerd kan worden. Het project van professor Paul Sars van de Radboud Universiteit Nijmegen wordt financieel ondersteund door de Euregio Rijn-Waal. Lees meer bij Radboud Universiteit en De Gelderlander

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Nederlands-Duitse samenwerking':

Koning in Duisburg: ‘Kunnen niet zonder elkaar’

Koning in Duisburg: ‘Kunnen niet zonder elkaar’

Koning Willem-Alexander bezocht Noordrijn-Westfalen om de waterstof-samenwerking aan te zwengelen.


Lees meer

Duitsland als vluchtheuvel

Duitsland als vluchtheuvel

Wat als Nederlanders op de vlucht voor het water massaal aankloppen in Duitsland? Cabaretier Patrick Nederkoorn maakte er een (Duitse) voorstelling over.


Lees meer

Duits-Nederlandse top in Rotterdam

Duits-Nederlandse top in Rotterdam

De Duitse kanselier Scholz en enkele van zijn ministers halen vandaag in Rotterdam de banden aan met de Nederlandse regering.


Lees meer

'Ik vraag aandacht voor grenseffecten van wetten'

'Ik vraag aandacht voor grenseffecten van wetten'

De nieuwe Nederlandse ambassadeur in Berlijn, Ronald van Roeden, vertelt in deze podcast over zijn werk en wat hij wil bereiken in de Duits-Nederlandse samenwerking.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger