
10.000 mensen op Pegida-demonstratie in Dresden
Kort nieuws - 9 december 2014Een demonstratie van de islamkritische beweging Pegida heeft in Dresden bijna 10.000 mensen op de been gebracht. De groep strijdt tegen de 'islamisering van Europa'. Aan een tegendemonstratie tegen vreemdelingenhaat en nationalisme namen rond 9.000 mensen deel. Na de demonstraties kwam het hier en daar tot confrontaties tussen de betogers. Daarbij werd met vuurwerk gegooid. Lees meer bij F.A.Z.
Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten
De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen
Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.
Reacties
Geen reacties aanwezig