Duitslandweb
Politie: Steekpartij Duisburg mogelijk terreur
Kort nieuws - 26 april 2023 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse politie onderzoekt of de man die vorige week in een fitnessruimte in Duisburg mensen aanviel met een mes, terroristische motieven had. Ook wordt onderzocht of dezelfde dader betrokken was bij een dodelijke steekpartij in de binnenstad van Duisburg tijdens het paasweekeinde.
De politie zegt aanwijzingen te hebben dat de 26-jarige Syriër islamistische motieven heeft voor zijn daad. Dat zou blijken uit gegevens op zijn telefoon. De man verwondde vorige week vier mensen in de fitnesszaal in de stad in het Ruhrgebied. Een van de slachtoffers verkeert nog in levensgevaar. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.

Reacties
Geen reacties aanwezig