
Storm in Duitsland: treinen deels uitgevallen
Kort nieuws - 21 oktober 2021 - Auteur: Redactie DuitslandwebIn Duitsland is de dag begonnen met heftige windstoten, onweer en regen. Door de stormschade reden de ICE-treinen tussen Amsterdam, Brussel en Noordrijn-Westfalen een deel van de dag niet.
Grote delen van Duitsland moeten vandaag rekening houden met 'orkaanachtige' windstoten van tot 105 kilometer per uur, zo meldt de Duitse weerdienst DWD. In berggebieden kan de windkracht op lopen tot wel 120 kilometer per uur. Lees meer bij Tagesschau.de
Tot nu toe zijn er geen grote ongevallen gemeld. De politie en brandweer moeten vooral uitrukken voor omgevallen bomen. De storm leidt er wel toe dat het treinverkeer in grote delen van Duitsland stil is komen te liggen. De Deutsche Bahn heeft het langeafstandsverkeer in de deelstaat Noordrijn-Westfalen een tijd lang volledig geschrapt. Inmiddels rijden de meeste treinen weer. Lees meer bij Tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':

Dansen uit protest op Goede Vrijdag
Dansen is verboden op Goede Vrijdag in Duitsland. Niet-gelovigen grijpen dat verbod aan voor vrolijk verzet.

Een Duits gezicht
Kijken Duitsers echt treuriger? Merlijn Schoonenboom over blikken, kijken en context.

Warum, wieso: wordt de Duitse grens bewaakt?
Het Schengenverdrag maakte een einde aan grenscontroles in de EU. Toch worden voertuigen tussen Oostenrijk en Duitsland goed gecontroleerd. Hoe kan dat?
Freiheitsfonds koopt zwartrijders vrij
Zwartrijders horen niet in de gevangenis, vindt het Freiheitsfonds. Het riep 15 maart uit tot Freedom Day.
Reacties
Geen reacties aanwezig