Duitslandweb
Overstromingen leggen 350 kilo munitie uit de oorlog bloot
Kort nieuws - 17 augustus 2021 - Auteur: Redactie DuitslandwebDoor de watersnood van 14 en 15 juli is in de deelstaat Rijnland-Palts meer dan 350 kilo munitie uit de Tweede Wereldoorlog bloot komen te liggen. Er werden onder andere patronen, granaten en een bom gevonden.
De politie heeft opgeroepen om voorzichtig met de vrijkomende munitie om te gaan, en hen onmiddelijk te informeren. Lees meer bij Der Spiegel
Lees meer over 'Maatschappij':
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.

Reacties
Geen reacties aanwezig