Duitslandweb logo Duitslandweb

Ruim 16.000 overtredingen van dieselrijverboden

Kort nieuws - 28 januari 2020 - Auteur: Redactie Duitslandweb

In vier Duitse steden zijn in bepaalde straten rijverboden voor oudere dieselauto's van kracht. De politie heeft inmiddels meer dan 16.000 boetes uitgeschreven voor overtreding van het dieselverbod. 

Veruit de meeste boetes, 13.000, werden uitgedeeld in Darmstadt, waar sinds afgelopen zomer in twee straten diesels worden geweerd. In Stuttgart is de hele stad verboden terrein voor auto's met een Euro4-motor en worden Euro5-diesels uit enkele straten geweerd. Hier werden 3000 boetes uitgedeeld. In Hamburg en Berlijn werd veel minder bekeurd. Lees meer bij Tagesschau 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger