Duitslandweb logo Duitslandweb

Grensoverschrijdend inbraakteam boekt succes

Kort nieuws - 21 november 2017

De Nederlandse en Duitse politie hebben het afgelopen jaar door samenwerking zes internationale inbraakbendes kunnen oppakken, heeft de Duitse politie maandag in Osnabrück bekendgemaakt.

Het afgelopen jaar werkte een groep van 18 rechercheurs van beide zijden van de grens samen in een apart ingerichte eenheid: de Zentrale Ermittlungsgruppe Wohnungseinbruchdiebstahl. Het gaat om een samenwerkingsproject tussen Nedersaksen, Noordrijn-Westfalen en de Nederlandse grensregio. Volgens de politie werden het afgelopen jaar 6 internationale inbraakbendes opgepakt en ongeveer 120 delicten opgelost. Een woordvoerder kondigde aan dat de samenwerking wordt uitgebreid, bijvoorbeeld door het registreren van inbraken in een internationale databank. Lees meer bij NDR.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger