Duitslandweb
Justitie breidt onderzoek naar sjoemelsoftware Audi uit
Kort nieuws - 2 juni 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse justitie breidt het onderzoek uit naar de fraude met uitstoot van schadelijke stoffen door autofabrikant Audi. Donderdag maakte minister van Verkeer Dobrindt bekend dat Audi ook ongeveer 24.000 Audi's A7 en A8 op de Europese markt heeft voorzien van software die een veel te hoge uitstoot van stikstofoxide verbloemde. Lees meer bij Zeit Online
Lees meer:
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig