
Meer geld voor Duitse defensie
Kort nieuws - 15 maart 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse minister van Defensie Ursula von der Leyen krijgt er vandaag 1,4 miljard bij op haar nieuwe begroting. Tot 2021 wil de regering zelfs in totaal 8,3 miljard euro meer begroten voor het leger. Wat Von der Leyen met dat extra geld gaat doen is nog niet bekend. Het Duitse leger kampt met een tekort aan materieel, maar dat is geen kwestie van simpel bijbestellen. Groot materieel heeft jaren levertijd. Overigens voldoet Duitsland ook met de opgehoogde begroting nog niet aan de Navo-verplichting van 2 procent van het bnp. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':

Duitse regering ruziet over verwarmingswet
Weer is er ruzie in de Duitse regering. De FDP blokkeert een wetsvoorstel dat moet zorgen dat verwarmingen op gas en olie worden vervangen.

Slaapwandelend naar een tweede termijn
Veel Duitsers zien Scholz als zwakke leider. Maar hij zou zomaar slaapwandelend over twee jaar kunnen worden herkozen, schrijft econoom Carsten Brzeski.

We zijn allemaal 'SchönmacherInnen'
De ophef over de visagiste van minister Baerbock laat Inge Jooris verzuchten dat we allemaal zo ons best doen om de beste versie van onszelf te tonen.

Duitse coalitie gaat van conflict naar conflict
De Duitse coalitiepartijen SPD, Groenen en FDP liggen steeds weer met elkaar overhoop. De kou lijkt nog niet uit de lucht.
Reacties
Geen reacties aanwezig