Duitslandweb logo Duitslandweb

Kerstmarkt Breitscheidplatz weer open

Kort nieuws - 22 december 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Terwijl politie en veiligheidsdiensten zoeken naar de Tunesiër Anis Amri , die verdacht wordt van de aanslag in Berlijn, is de kerstmarkt op de Breitscheidplatz donderdag weer geopend. De politie heeft meerdere invallen gedaan, in Emmerich en in Dortmund. De melding van de Bild-Zeitung dat de vier verdachten die in Dortmund zijn gearresteerd, contacten van Anis Amri zijn, wordt door justitie ontkend. Een broer van verdachte Amri heeft hem opgeroepen zich aan te geven. In Duitse media wordt bericht over eerdere misdrijven die Amri zou hebben gepleegd. Hij zou volgens die berichten al eerder in Tunesië en in Italië vast hebben gezeten. Lees meer bij Tagesschau  en lees de laatste ontwikkelingen in het liveblog van de Süddeutsche Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger