Duitslandweb logo Duitslandweb

AfD-voorzitter Petry ontvangt organisatoren Pegida

Kort nieuws - 7 januari 2015

Frauke Petry, één van de drie AfD-voorzitters, ontvangt de organisatoren van Pegida vandaag in het deelstaatparlement van Saksen om met hen van gedachten te wisselen. Petry is fractievoorzitter van de AfD in het Saksische parlement. Eerder al liep AfD-vice-voorzitter Alexander Gauland mee met een demonstratie van de anti-islambeweging Pegida. Voorzitter Bernd Lucke en vice-voorzitter Hans-Olaf Henkel nemen juist afstand van Pegida. Lees meer bij Süddeutsche.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Merz sluit samenwerking met AfD uit

Merz sluit samenwerking met AfD uit

"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.


Lees meer

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger