Duitslandweb logo Duitslandweb

Bondsregering komt met wet voor betaalde mantelzorg

Kort nieuws - 15 oktober 2014

Werknemers die plotseling voor een ziek familielid willen zorgen, moeten voortaan tien dagen betaald verlof kunnen opnemen. Dat staat in een nieuw wetsvoorstel van minister Schwesig van Familieaangelegenheden. Mantelzorgers die hun familie langer willen bijstaan, moeten zes maanden onbetaald verlof kunnen nemen. Lees meer bij Süddeutsche.de >> 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger