Duitslandweb logo Duitslandweb

Vrouw verwondt 15 mensen met mes in Hamburg

Kort nieuws - 26 mei 2025 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een 39-jarige Duitse vrouw heeft vrijdagavond op het centraal station in Hamburg 15 mensen verwond met een mes. Drie anderen raakten gewond in de paniek die ontstond. 

Vier mensen raakten levensgevaarlijk gewond, maar inmiddels zijn zij volgens de politie buiten levensgevaar.

De vrouw heeft volgens de politie psychische problemen. Ze was al vaker in aanraking met de politie gekomen. Duitse media meldden dat ze vorige week uit een psychiatrische kliniek is ontslagen. Haar wordt poging tot doodslag en gevaarlijke verwonding in 15 gevallen ten laste gelegd. Lees meer bij NDR

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger