Duitslandweb
Duitse schaapsherders krijgen wolfafweer vergoed
Kort nieuws - 12 juli 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebRondtrekkende schaapsherders in Duitsland kunnen een vergoeding aanvragen voor maatregelen die ze nemen om hun kudde tegen wolven te beschermen.
Als de herders door wolvengebied trekken, kunnen ze een mobiele elektrisch afzetting vergoed krijgen. In Duitsland zijn volgens de overheid 73 wolvenroedels en nog wat paartjes en solitaire dieren. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig