Duitslandweb
Politie rolt Duits Ku-Klux-Klan-netwerk op
Kort nieuws - 17 januari 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse politie heeft woensdag in acht Duitse deelstaten invallen gedaan bij mensen die verdacht worden een netwerk te vormen dat zich 'nationaalsocialistische ridders van de Ku-Klux-Klan Duitsland' noemt.
De politie heeft woensdag bekendgemaakt dat het om veertig verdachten gaat. Bij de invallen zijn ongeveer 100 wapens in beslag genomen. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig