Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland organiseert EK voetbal 2024

Kort nieuws - 27 september 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Duitsland mag het Europees Kampioenschap voetbal in 2024 organiseren, heeft de UEFA zojuist bekendgemaakt. Turkije grijpt daarmee naast de organisatie van het voetbaltoernooi.

Achttien jaar na het wereldkampioenschap in 2006 zal er weer een groot voetbaltoernooi plaatsvinden in Duitsland. Steden waar gespeeld gaat worden, zijn o.a.: Berlijn, München, Düsseldorf, Keulen, Hamburg en Leipzig. 

Turkije is nog nooit gastland geweest. Het had zich voor de vierde keer op rij aangemeld. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Sport':

Wedstrijden tussen Nederland en Duitsland

Wedstrijden tussen Nederland en Duitsland

Donderdag treffen Duitsland en Nederland elkaar in de Johan Cruijff Arena. Een overzicht van eerdere wedstrijden.


Lees meer

EK 2025: Duitse voetbalvrouwen blinken niet uit

EK 2025: Duitse voetbalvrouwen blinken niet uit

Het Duitse elftal is door naar de kwartfinale van het EK in Zwitserland ondanks een zware nederlaag tegen Zweden.


Lees meer

Nederlandse atlete trainde in doping-staat DDR

Nederlandse atlete trainde in doping-staat DDR

Kogelstootster Els van Noorduijn trainde in de jaren 60 in de DDR. Dat het regime toen zijn dopingsysteem opbouwde, hoorde ze pas veel later.


Lees meer

EK 2024: Duitse voetbalwoorden

EK 2024: Duitse voetbalwoorden

Wil je het Duitse EK-nieuws en de commentatoren volgen? Hier de opvallendste Duitse voetbalwoorden.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger