Duitslandweb
Commissie adviseert subsidie voor sjoemeldiesels
Kort nieuws - 16 februari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen adviescommissie van het Duitse ministerie van Verkeer stelt voor om de aanpassingen aan dieselmotoren waarin sjoemelsoftware is gebruikt, met overheidsgeld te financieren.
Dat melden Süddeutsche Zeitung en Bayerischer Rundfunk vrijdag. Volgens de commissie wordt het lastig om de autoproducenten langs juridische weg te dwingen om de motoren alsnog schoner te maken. Daarom stellen de experts een stimuleringsregeling voor. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer:
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
De lange nasleep van de CumEx-fraude
Dramaserie Other People's Money draait om de CumEx-megafraude. De Duitse justitie heeft nog steeds de handen vol aan deze belastingontduiking.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
Herfst der inzichten
"Tot nu toe is de herfst druilerig met vallende blaadjes en rottende infrastructuur." Column van Carsten Brzeski.

Reacties
Geen reacties aanwezig