Duitslandweb
Strafzaken door spanningen onder Turken nemen toe
Kort nieuws - 24 januari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDuitsland houdt sinds 1 januari 2017 bij hoeveel strafzaken en politiek gemotiveerde incidenten gerelateerd zijn aan de binnenlandse problemen van Turkije en de spanningen onder Turken in Duitsland.
De veiligheidsdiensten constateren de laatste jaren een toename in incidenten in Duitsland die gerelateerd zijn aan Turkse kwesties. Daarom is besloten deze categorie misdrijven apart te registreren. Begin januari werd de auto van profvoetballer Deniz Naki beschoten op de snelweg. Hij vermoedt dat de aanslag politiek gemotiveerd is. Afgelopen weekeinde werden moskeeën beklad met Koerdische symbolen. Maandag raakten Koerden en Turken slaags op het vliegveld van Hannover. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Podcast Achtung: Antifa-motie ook in Duitsland
In onze nieuwe podcast praten we over de hetze tegen Antifa en over de Rusland-connectie van de AfD
'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.
Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.
Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Reacties
Geen reacties aanwezig