Duitslandweb logo Duitslandweb

Verdachte van aanslag op spelersbus opgepakt

Kort nieuws - 21 april 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft een man opgepakt die ervan wordt verdacht de aanslag op de spelersburs van Borussia Dortmund vorige week te hebben gepleegd. De man zou gespeculeerd hebben met aandelen.

De 28-jarige verdachte heeft volgens justitie vlak voor de aanslag 15.000 aandelenopties van voetbalclub BVB gekocht en hij zou gegokt hebben op een koersval door de aanslag. Hij zou in hetzelfde hotel als de spelers hebben overnacht en kon de explosieven op afstand bedienen. Lees meer bij Tagesschau

Tags: voetbal, aanslag

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Wolf polariseert ook in Duitsland

Wolf polariseert ook in Duitsland

De Duitse regering probeert met een dialoogreeks over de wolf de bescherming van wolf en schaap in balans te brengen.


Lees meer

Dansen uit protest op Goede Vrijdag

Dansen uit protest op Goede Vrijdag

Dansen is verboden op Goede Vrijdag in Duitsland. Niet-gelovigen grijpen dat verbod aan voor vrolijk verzet.


Lees meer

Een Duits gezicht

Een Duits gezicht

Kijken Duitsers echt treuriger? Merlijn Schoonenboom over blikken, kijken en context.


Lees meer

Warum, wieso: wordt de Duitse grens bewaakt?

Warum, wieso: wordt de Duitse grens bewaakt?

Het Schengenverdrag maakte een einde aan grenscontroles in de EU. Toch worden voertuigen tussen Oostenrijk en Duitsland goed gecontroleerd. Hoe kan dat?


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger