
Verwarde man verwondt mensen met bijl op station Düsseldorf
Kort nieuws - 10 maart 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen 36-jarige man heeft op het hoofdstation in Düsseldorf met een bijl voorbijgangers aangevallen. Negen mensen raakten gewond. De dader zelf raakte ook gewond en kon in het ziekenhuis worden gearresteerd. Volgens de politie is er geen sprake van een terroristische aanslag, maar is de man in grote psychische nood. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.
Reacties
Geen reacties aanwezig