
Ontbreken Merkel bij CSU-congres maakt kloof met CDU zichtbaar
Kort nieuws - 4 november 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebKanselier Merkel (CDU) is niet uitgenodigd voor het congres van zusterpartij dat vrijdag begint. Dat is niet eerder voorgekomen. Het toont de diepe verdeeldheid tussen CDU en CSU. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken
Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde
Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.

Merz levert, maar niet voor iedereen
Merz' begrotingsplannen zijn 'de eerste regendruppel op droge grond' voor de Duitse economie, schrijft columnist en econoom Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig