Duitslandweb
Politie doorzoekt moskee en woningen in Hildesheim
Kort nieuws - 28 juli 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe politie heeft woensdag in Hildesheim een moskee en woningen van mogelijke islamisten doorzocht. Volgens minister van Binnenlandse Zaken van Nedersaksen Pistorius is de moskee "een hotspot van de radicale salafistenscene" en zijn moskeebezoekers naar Syrië en Irak gereisd en hebben ze zich bij IS aangesloten. De regio Hildesheim/Göttingen geldt als zwaartepunt in het groeiend aantal radicale salafisten in Duitsland. Eenderde van het totaal aantal extremisten dat vorig jaar naar Syrië en Irak is gereisd komt uit deze regio. Lees meer bij FAZ.net
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig