Duitslandweb
Constitutioneel Hof vindt rechten oppositie toereikend
Kort nieuws - 3 mei 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet Constitutioneel Hof in Karlsruhe heeft dinsdag de vraag afgewezen voor meer rechten voor de oppositie in de Bondsdag. Oppositiepartij Die Linke had om meer rechten gevraagd om de controlerende functie goed te kunnen uitoefenen, ook tijdens kabinetsperiodes waarin de coalitie groot is en de oppositie klein. Lees meer bij Zeit Online
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig