Duitslandweb logo Duitslandweb

Openbaar Ministerie wil Böhmermann horen

Kort nieuws - 26 april 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het Openbaar Ministerie in Mainz wil komiek Jan Böhmermann horen over zijn gedicht over Erdogan. Mede naar aanleiding daarvan beslist het OM of het tot vervolging komt. Böhmermann las op 31 maart in zijn satirische tv-show een smaadgedicht over de Turkse president voor. Erdogan wil dat Böhmermann vervolgd wordt voor belediging van een buitenlands staatshoofd. De Duitse regering heeft het OM toestemming gegeven de zaak te onderzoeken. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger