Duitslandweb
Merkel steeds verder onder druk door uitspraken over no spy-verdrag
Kort nieuws - 12 mei 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebKanselier Merkel ontkent dat haar kanselarij in 2013 bewust verkeerde informatie heeft gegeven over een no spy-verdrag met de VS. Maar de kanselarij raakt door de zaak steeds verder onder druk. In de verkiezingscampagne van 2013, tijden de NSA-afluisteraffaire, zei toenmalig hoofd van de kanselarij Pofalla dat de VS Duitsland een no spy-verdrag hadden aangeboden. Uit onderzoek van de Süddeutsche Zeitung, de WDR en de NDR en blijkt dat er nooit zo'n aanbod is geweest. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Politiek':
					
					Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
					
					CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.
					
					Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.
					
					100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”

Reacties
Geen reacties aanwezig