
Minister-president Thüringen wegens asielkwestie bedreigd
Kort nieuws - 13 april 2015De minister-president van de Duitse deelstaat Thüringen, Bodo Ramelow, is per mail en per post meerdere keren met de dood bedreigd. Ook kreeg hij een poederbrief toegestuurd en werd hij in een restaurant bedreigd. De bedreigingen houden verband met de plannen van de deelstaatregering om vluchtelingen op te vangen in een voormalige kazerne in Gera. Zaterdag protesteerden in Mühlhausen150 tot 300 mensen tegen de komst van een asielopvang in die plaats. Lees meer bij Thüringische Landeszeitung
Lees meer over 'Politiek':

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
.jpg)
CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software
Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.
Reacties
Geen reacties aanwezig