
Merkel en Gauck bij demonstratie van moslims voor tolerantie
Kort nieuws - 13 januari 2015President Gauck en kanselier Merkel zijn vanmiddag in Berlijn bij een demonstratie voor tolerantie en godsdienstvrijheid. Gauck zal ook spreken. De bijeenkomst is georganiseerd door de Zentralrat der Muslime in Duitsland en door de Turkse gemeenschap in Berlijn, naar aanleiding van de aanslagen in Parijs vorige week. Ook de Zentralrat der Juden doet mee aan de demonstratie, die om 18.00 begint uur bij de Brandenburger Tor. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.
Reacties
Geen reacties aanwezig