
Beieren: Werkdruk te hoog door 'Samen naar school'-beleid
Kort nieuws - 4 december 2014Beierse leraren krijgen te weinig steun van de staat om gehandicapte kinderen te onderwijzen, waarschuwt Klaus Wenzel, voorzitter van de Beierse lerarenvakbond. Hij merkt dat de leraren de hoge werkdruk niet meer aan kunnen. Scholen hebben meer geld nodig voor voorzieningen en leraren moeten beter voorbereid worden op het werken met gehandicapte leerlingen. Lees meer op Welt.de
Lees meer over 'Maatschappij':

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten
De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.
Reacties
Geen reacties aanwezig