Duitslandweb
Compromis over opvang vluchtelingen
Kort nieuws - 28 november 2014De Duitse regering en de deelstaten hebben een compromis gesloten over de opvang van vluchtelingen. De regering stelt vele miljoenen extra beschikbaar voor de sterk gestegen kosten van op in de gemeenten en deelstaten. In ruil gaan de door de SPD en de Groenen geregeerde deelstaten akkoord met scherpere regels voor migranten uit andere EU-landen. Lees meer bij Sueddeutsche.de>>
Lees meer over 'Maatschappij':
Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm
Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.
Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren
Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.

Reacties
Geen reacties aanwezig