Duitslandweb
Die Grünen verontschuldigen zich voor oud pedofilie-standpunt
Kort nieuws - 13 november 2014Die Grünen verontschuldigen zich voor hun standpunten van begin jaren tachtig over pedofilie. In die jaren pleitte de partij ervoor pedofilie te legaliseren en niet langer strafbaar te stellen. "De besluiten van destijds zijn niet acceptabel", aldus partijvoorzitter Simone Peter. De excuses volgen op een onderzoek van partijonderzoeker Franz Walter naar het pedofiliestandpunt van Die Grünen in de jaren tachtig, dat hij in opdracht van de partij heeft uitgevoerd. Lees meer bij Tagesspiegel.de >>
Lees meer over 'Politiek':
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.
Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.
100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”

Reacties
Geen reacties aanwezig