
CDU wil politieke partij voor migranten worden
Kort nieuws - 23 oktober 2014De CDU wil dat migranten in Duitsland zich thuis voelen in de partij. In de partijcentrale in Berlijn spraken Merkel en andere CDU'ers op een speciale bijeenkomst met migranten en benadrukten de kansen die Duitsland en de CDU bieden. Merkel gaf aan ook blij te zijn met de acties van Duitse moslims die zich van de IS hebben gedistantieerd en zei dat de islam bij Duitsland hoort. Lees meer bij Spiegel Online >>
Lees meer over 'Politiek':

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
.jpg)
CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software
Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.
Reacties
Geen reacties aanwezig