Duitslandweb
CDU en SPD tegen meer transparantie in de Bondsdag
Kort nieuws - 7 oktober 2014CDU/CSU en SPD zijn tegen plannen van de oppositie voor meer transparantie in de Bondsdag. Die Linke en Die Grünen willen dat de vergaderingen van parlementaire vakcommissies voortaan via een livestream op internet te volgen zijn. Maar volgens de regeringspartijen gaat dat ten koste van de zakelijkheid en de efficiëntie van het werk. Lees meer bij Spiegel Online >>
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig