Duitslandweb
Greenpeace demonstreert tegen kolenpolitiek SPD
Kort nieuws - 20 oktober 2014Greenpeace heeft op het SPD-hoofdkantoor in Berlijn een gigantisch graafwiel opgesteld. Daarmee demonstreert de milieuorganisatie tegen de energiepolitiek van de sociaal-democraten. Greenpeace houdt de regering verantwoordelijk voor de toename in het gebruik van kolen in de Duitse energievoorziening. Lees meer bij Spiegel Online >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.

Reacties
Geen reacties aanwezig