Duitslandweb logo Duitslandweb

Audi zet in op elektrische auto's

Kort nieuws - 11 oktober 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse autoproducent Audi gooit het roer om en wil vol inzetten op elektrische auto's. De Nederlander Bram Schot, die aan het hoofd staat van de firma, heeft een plan gepresenteerd waarme hij wil zorgen dat Audi weer een beter imago krijgt en dat het personeel behouden kan blijven, al lopen de verkopen terug. 

Schot heeft de opdracht gekregen de bedrijfscultuur te veranderen. Tegen zijn stijl is ook weerstand binnen Audi, schrijft de Süddeutsche Zeitung. Managers zou het storen dat hij de hierarchie doorbreekt en ook met gewone medewerkers spreekt. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung 

Tags: Audi

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland heeft geen maxima voor PFAS-uitstoot. Dat heeft vergaande gevolgen, ook voor Nederland.


Lees meer

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.


Lees meer

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.


Lees meer

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger