Duitslandweb logo Duitslandweb

Eenderde Duitse industriegebieden zonder snel internet

Kort nieuws - 5 juli 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Ongeveer 35 procent van de Duitse industriegebieden heeft geen toegang tot snel internet. Dat blijkt uit cijfers van het ministerie van verkeer. 

De snelheid van het internet is hier minder dan 50 Mb/s. De liberale FDP, die de cijfers heeft opgevraagd, vindt dat er een nieuwe strategie moet komen om breedbandinternet uit te rollen. De huidige strategie werpt aantoonbaar te weinig vruchten af, aldus de partij. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Digitale samenleving':

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer

‘Duits onderwijs had moeite met omslag in coronatijd'

‘Duits onderwijs had moeite met omslag in coronatijd'

Mischa Buiting deed als afstudeerproject onderzoek naar digitalisering in het hoger onderwijs in Nederland en Duitsland.


Lees meer

Warum, wieso: werkt Street View niet in Duitsland?

Warum, wieso: werkt Street View niet in Duitsland?

In de serie 'Warum, wieso?' zoeken we alledaagse Duitse kwesties uit. Aflevering 3: Google Street View


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger