Duitslandweb
Duitse regering zegt miljard extra toe om uitlaatgassen te beperken
Kort nieuws - 4 december 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Bondsregering heeft gemeenten met sterk vervuilde lucht een half miljard euro extra toegezegd voor maatregelen die de uitlaatgassen van het verkeer terugdringen. Ook stelt de regering 432 miljoen euro beschikbaar om de motoren van kleine vrachtwagens alsnog zuiniger te maken.
Dat is de uitkomst van het diesel-overleg maandag tussen de regering en de lagere overheden. Het extra geld voor gemeenten gaat in het stimuleringsprogramma 'Schone Lucht', dat met het extra geld nu 1,5 miljard euro bedraagt. Lees meer bij Tagesspiegel
Lees meer:
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.

Reacties
Geen reacties aanwezig