
'Porsche-topman verdacht in dieselschandaal'
Kort nieuws - 19 april 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebIn het dieselschandaal wordt Porsche-topman Steiner verdacht van oplichting. Dat meldt het onderzoekscollectief van de Süddeutsche Zeitung en de regionale zenders NDR en WDR. Woensdag waren er invallen in verschillende bedrijfspanden van Porsche en Audi.
Steiner, bestuurslid bij Porsche, wordt ervan verdacht dat hij samen met de bestuursvoorzitter van Audi, Stadtler, heeft gezorgd dat manipulaties bij de emissietests werden verzwegen voor de Amerikaanse onderzoeksinstanties. Porsche en Audi zijn allebei dochterondernemingen van Volkswagen. Het dieselschandaal bij Volkswagen kwam in 2015 aan het licht. Lees meer bij Süddeutsche.de
Lees meer over 'Economie':

Kapiteinsarmband
De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis
Scholz introduceerde het begrip Doppel-Wumms onlangs met trots. En wordt er nu mee om de oren geslagen.

De landschappen bloeien toch
Geld, goed beleid en geduld; dat is de sleutel tot succes, stelt columnist Carsten Brzeski hoopvol vast.

Het keerpunt
Hoe de oorlog in Oekraïne ook afloopt, de Duitse 'Zeitenwende' kan niet meer worden teruggedraaid, schrijft Carsten Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig