Duitslandweb
Milieu-organisatie: Software-update bij diesels scheelt hooguit 5 procent
Kort nieuws - 16 augustus 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe milieu-organisatie Deutsche Umwelthilfe heeft berekend dat de stikstofoxidevervuiling in steden door de toegezegde software-update in diesels in de winter niet zal afnemen en in de zomer met waarschijnlijk 2 tot 3 en hooguit 5 procent.
De software-update hebben de autoconcerns toegezegd om de uitstoot van schadelijke stoffen door hun dieselauto's te verminderen. Omdat op sommige plekken de luchtvervuiling met stikstofoxide twee keer zo hoog is als de EU-norm toelaat, eist de organisatie dat het op die plekken verboden wordt om met een diesel te rijden. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.
Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm
Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.
Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren
Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.

Reacties
Geen reacties aanwezig