Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland wil strengere toelatingseisen voor natuurartsen

Kort nieuws - 26 september 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse regering wil dat er strengere eisen worden gesteld aan natuurartsen. Deze zogenoemde Heilpraktiker moeten goedkeuring van de overheid krijgen om hun beroep te mogen uitoefenen. De eisen aan deze toelating worden opnieuw getoetst en zonodig verscherpt, heeft de regering laten weten in antwoord op vragen van Bündnis 90/Die Grünen. Deze zomer overleden meerdere patiënten van een alternatieve kankerkliniek in Bracht, net over de grens bij Venlo. Ze hadden een middel toegediend gekregen dat niet als medicijn is toegelaten. De sterfgevallen zwengelden de discussie over de bevoegdheden van alternatieve artsen aan. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger