
Beieren besluit tot meer politie en strengere wetgeving
Kort nieuws - 28 juli 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet kabinet in de deelstaat Beieren heeft ingestemd met de inzet van meer politie en strengere wetgeving voor buitenlanders. De verscherping van het veiligheidsbeleid is een reactie op de aanslagen van vorige week. Minister van Binnenlandse Zaken in Beieren Hermann wil dat buitenlanders die zich strafbaar hebben gemaakt makkelijker kunnen worden uitgezet. Ook pleit hij voor de inzet voor het Duitse leger in het binnenland. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken
Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde
Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.

Merz levert, maar niet voor iedereen
Merz' begrotingsplannen zijn 'de eerste regendruppel op droge grond' voor de Duitse economie, schrijft columnist en econoom Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig