Duitslandweb
Bewapende 19-jarige bestormt bioscoop in Viernheim
Kort nieuws - 24 juni 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen 19-jarige jongen heeft waarschijnlijk met alarmwapens geschoten in een bioscoop in Viernheim in Hessen donderdagmiddag. De jongen is doodgeschoten door speciale terreureenheden van de politie. Aanvankelijk werd er gesproken van meer dan 20 gewonden door traangas, maar dat heeft de politie niet bevestigd. Volgens de politie raakte buiten de dader niemand gewond. De jongen maakte volgens getuigen een wat verwarde indruk. Lees meer bij Spiegel Online en bij N-tv
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig